خواص سنگ‌ها (بخش 1)

خواص سنگ‌ها (بخش 1)

 ما در بانی گالری عاشق کار با سنگ ­ها و ساخت قطعاتی هستیم که می ­دانیم به مصرف کنندگان، سود می­رسانند. هدف ما در خلق جواهرات، صرفا ارائۀ یک شی زیبا نیست، بلکه می­ خواهیم به طرفداران این اشیاء ارزشمند، آگاهی نیز ببخشیم.
ما تحقیقات گسترده ­ای در مورد سنگ­ های مورد استفادۀ خود انجام داده­ ایم و به این کشف رسیده ­ایم که در دل هر سنگ، داستانی بس شنیدنی نهفته و انرژی ظریفی را با خود همراه کرده است که آن را سخاوتمندانه به زندگیِ کسانی که از آن استفاده می­کنند، می ­بخشد.
برخی سنگ­ ها می ­توانند شفابخش و فرح­ بخش باشند و به زندگی صاحب خود غنا ببخشند. کارولا در مورد انرژی­های شفابخشِ سنگ­های قیمتی و بلورها می­گوید:

«یکی از قدرتمند­ترین و غنی­ ترین راه­ ها برای گذار از چالش­ های زندگی و رسیدن به زندگی ­ای که آرزویش را دارید، استفاده از قدرت شفابخش سنگ ­های قیمتی است. هر شخص، یک نمودار تولد منحصربه فرد دارد که متناظر با شرایط اجرام آسمانی در لحظۀ تولدش است و مجموعه سنگ ­های قیمتی خاصی وجود دارند که مخصوص به هر چارت تولد هستند. آشنا شدن با این سنگ ­ها و اینکه چطور می­ شود از آنها به نفع خود استفاده کرد، می ­تواند برای هر کسی مفید باشد

خواص سنگ ها و انرژی آنها

اگر زیبایی و انرژی برایتان اهمیت دارد، هم به صورت ذاتی و هم به صورت فیزیکی، به این ویژگی­ ها در سنگ­ های قیمتی، واکنش نشان خواهید داد. به محض برخورد با سنگی که وارد میدان انرژی شما می ­شود، آن را احساس خواهید کرد؛ حتی اگر این سنگ قیمتی بسیار کوچک باشد، شما انرژی قدرت ­بخشی یا ضعیف ­کنندۀ آن را حس خواهید کرد.
این مبنای شفا، با سنگ­ های قیمتی و انرژی است.
صرفا با به دست­ کردن یک سنگ قیمتی بجا، قادر خواهید بود از هر راهی که می ­خواهید بر میدان انرژی خود اثر بگذارید.

فقط نکتۀ مهم اینجاست که باید دقیقا کشف کنید که کدام یک از سنگ ­های قیمتی در میان ده ها گزینۀ زیبا و دلپسند، قدرتمندترین شفادهنده برای شما به شمار می آیند و به بهترین شکل می ­تواند شما را در رسیدن به اهدافتان و گذر از چالش ­های شخصی، حمایت کند.»

خواص سنگ کوارتز بلورین

سنگ کوارتز بلورین بی رنگ است.

قدرت ارتباط، خرد، شفافیت تفکر، سلامت عمومی، حافظه، تفکر، تغییر، بیداری، تزکیه، خلوص قلبی، حسن نیت، خودآگاهی، افکار مثبت، هارمونی و عشق را در فرد افزایش می دهد.

خواص سنگ یَمانی

سنگ یمانی در فرهنگ امریکایی­ های بومی، یک سنگ مقدس به شمار می­ آید. اعتقاد این افراد بر این است  که این سنگ، برادری، حسن نیت و سخاوتمندی را در فرد تقویت می ­کند. بسیاری بر این باورند که سنگ یمانی، قدرت های متافیزکی دارد و می­ تواند افسردگی، بیماری ذهنی، هیستری ترس و ترس از لمس ­شدن را از بین ببرد؛ همچنین برخی معتقدند که این سنگ، غریزۀ مادری را تقویت می­کند و به  ذهن، بدن و روح، قدرت می ­بخشد.

خواص سنگ عقیق سرخ

افزایش انرژی فیزیکی، قدرت شخصی، اعتماد­به­ نفس، انگیزش، تمرکز، جسارت، ابتکار، دقت، قوۀ تجزیه و تحلیل، اشتها، آگاهی از احساسات خود، عواطف، ارتباطات اجتماعی، خلاقیت، کنجکاوی، پرسشگری، اشتیاق، فردیت، حافظه، تحسین طبیعت، شجاعت، شادمانی، عزت نفس و یادآوری زندگی گذشته، از جمله وِیژگی­ های سنگ عقیق سرخ (یا جگری) است.

خواص سنگ لاجورد

سنگ ­های لاجورد،  هم ­طنین با ارتعاشات حقیقت و روشنگری هستند و سنگ­ های آبی­ رنگِ بسیار قدرتمندی برای باز کردن چشم سوم و تحریک غدۀ صنوبری به شمار می­ روند. هرچه این سنگ آبی­ تر باشد، ارزشش بالاتر می ­رود.

عقیق سلیمانی

  • سنگ عقیق سلیمانی
  • زور، قدرت
  • استقامت
  • پایداری
  • مقاومت
  • ماندگاری
  • سرسختی
  • استحکام
  • دوام
  • شجاعت و کنترل نفس را تقویت می ­کند.

زبرجد

سنگ زبرجد راحتی، آرامش، شکوفایی، رشد، آزاداندیشی، سلامت، ثروت، خواب، نیرو، توانایی بهبودی، آسودگی و بینش را در فرد تقویت می­ کند و الهام ­بخشِ شفا، تجدید حیات، پالودگی، تولد دوباره و رشد است.

ادامه توضیحات برگه در بخش 2 …. ( به زودی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میتونم کمکتون کنم؟
X
question