استایل تابستانه با زیورآلات

استایل تابستانه با زیورآلات

تابستان زمان آن است که استایل خود را با زیرورآلاتی که نشان دهنده روحیه ی شاد و آزادی خواهی است ست کنیم. استایل تابستانه با زیورآلات نشانگر سلیقه شخصی ما است و باعث میشود در جمع ها بدرخشیم. در استایل تابستانه با زیورآلات باید زیورآلاتی انتخاب شود که زیر تور خورشید خودرا نشان بدهد و کیفیت خود را در گرمای تابستان از دست ندهد و باعث اذیت شدن نشود.

استایل تابستانه با زیورآلات

زیورآلات مکرومه که با دقت و مهارت فراوان بافته میشوند از فرهنگ بوهمی و هنر دستی الهام گرفته شده است و نمادی از آزادی و خلاقیت است. زیروآلات مکرومه با رنگ های روشن و طرح های جذاب خود میتواند کانون هر استایل تابستانی باشد. از گردنبند گرفته تا دستبندها هر کدام داستانی از صمیمیت و دوستی را به همراه خود دارند. این نوع زیورآلات به سادگی با دیگر اکسسوری های تابستانه میتواند ست شود و به زیبایی و شکوه استایل شما بی افزاید.

زیورآلات پلیمری این زیورآلات از خمیر پلیمری ساخته می شوند و با طیف گسترده ای از رنگ ها و شکلها بیانگر شخصیت پویا و سرزنده شما است. این زیورآلات با هر لباس و اکسسوری تابستانه ای ست میشود و به شما اجازه میدهد که هرروز استایلی نو و منحصر به فرد داشته باشید. همچنین شما میتوانید از این زیورآلات برای استایل تابستانه خود استفاده کنید چون در تابستان به دلیل گرما و نور زیاد کیفیت خود را از دست نمیدهند و باعث نمیشوند دست شما بسوزد یا احساس کلافگی کنید و کاملا مناسب تابستان است.

زیورآلات منجوقی از دیرباز تا حالا مورد پسند خانم ها بوده است و تقریبا در بیشتر فرهنگ ها داخل ایران این نوع زیورآلات رایج بوده است. در زمان حال این زیورآلات با دانه های ریز و ظریف یادآور سنتهای کهن و هنر دستی هستند. این زیورآلات با دقت و صبر زیاد ساخته میشوند و برای ساخت آنها زحمت زیادی کشیده میشود و شما میتوانید این زیورآلات ظریف و منحصر به فرد را با هر استایلی ست کرده و از این زیورآلات در استایل تابستانه با زیورآلات خود استفاده کنید.

استایل بوهو استایلی است که با الهام از فرهنگ بوهمی و هیپی که آزادی و راحتی در کنار زیبایی و هنر به نمایش میگذارد. این استایل با ترکیبی از رنگ های طبیعی و طرح های منحصر به فرد خود فضایی دلنشین و آرام را ایجاد میکند که در تابستان بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار میگیرد.

اکسسوری های تابستانه طیفی زیادی از اکسسوری ها را از کلاه های حصیری تا عینکهای آفتابی با فریم های بزرگ را در بر میگیرد که نمیتوان آنهارا نادیده گرفت این اکسسوری ها از شما در برابر نور خورشید محافظت میکنند و جلوه های شیک و مدرن به استایل شما میدهند.

استایل تابستانه با زیورآلات بیانگر خود واقعی شما و ایجاد تاثیری دائمی است. پس این تابستان را با زیورآلاتی که بیانگر شخصیت و داستان شما است جاودان کنید. جهت مشاوره و خرید اکسسوری و زیورآلات برای تابستان خود و عزیزانتان میتوانید با مشاورین ما در بانی گالری ارتباط باشید.

راه های ارتباطی

09332836376

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میتونم کمکتون کنم؟
X
question